Vyhledat

Novostavba 5 izb. bungalov Piešťany


Ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu pred dokončením , KOLAUDÁCIA - jar / 2021.

Dom sa nachádza na pozemku o výmere 525m2 v tichej ulici zastavanej časti v obci Ostrov pri Piešťanoch. Zastavaná plocha domu je 147m2, úžitková 125m2.

Dispozícia: vstupná chodba, priestranná obývačka s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu, dve izby, spálňa s vlastnou kúpeľňou, druhá kúpeľňa s WC, hosťovské WC, technická miestnosť . Kúrenie v celom dome je podlahové-elektrické, ( každá izba s vlastným termostatom), ohrev teplej vody-elektrický bojler, elektrina 230/400V, rozvod vody z vlastnej studne, verejná kanalizácia. Parkovanie na vlastnom pozemku pred domom a vedľa domu.


Stavba bola postavená v roku 2020 zo zateplených tvárnic, stropy - drevené stropnice, strecha rovná - zateplená, vrchná hydroizolácia-Fatrafol, plastové okná - trojsklo, plastové vstupné dvere, urobená kompletná elektroinštalácia, vnútorné omietky, odpady, zateplený sadrokartónový strop (30cm tepelná izolácia).


Cena domu po dokončení 225 000,-€

/ dokončenie domu v stave s : sanita, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, dvere, maľovky, oplotenie, vonkajšie úpravy /


Občianska vybavenosť : základná škola, materská škola, potraviny, reštaurácie, zdravotné stredisko /zubár/, pošta....kontakt: 0901 727 707

office@livingconsulting.sk