Vyhledat

Piešťany / Sokolovce, nové rodinné domy obklopené prírodou

Aktualizace: 11. zář 2019

CENA: OD 133 700,-EUR

Spoznajte jedinečnosť bývania v novej lokalite, Piešťany / Sokolovce - Na Švejari. www.nasvejari.sk Vyberte si svoje nové bývanie podľa vlastných preferencií. V ponuke nájdete 5 izbové samostatne stojace domy a 3 izbové dvojdomy z dreva s premyslenými dispozíciami a vyhotovením z kvalitných panelov s energetickým certifikátom A1. Dom sme rozdelili na aktívnu a pasívnu časť. V aktívnej časti, ktorá je orientovaná na juh, sa nachádzajú izby a obývačka. Izby majú veľké okná s vonkajšími žalúziami Pasívna časť, ktorá je situovaná na sever, je obslužná. Umiestnili sme sem toalety, kúpeľňu, šatník, komoru a kuchyňu. Spodné podlažie bude vykurované podlahovým kúrením, ktoré veľmi oceníte svojou úspornosťou. Súčasťou projektu je aj detské ihrisko.


V ponuke sú priestranné 5 izbové domy s vlastnou záhradou a parkovaním a 3 izbové dvojdomy, ktoré sú dostupné pre každého v prevedení štandard, ktoré zahŕňa v krátkosti - vchodové plastové dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, plávajúcu podlahu a modernú, veľkoplošnú dlažbu, decentnú sanitu a batérie, bez kuchynskej linky.

Na Švejari je výnimočný projekt, ktorý poskytuje súkromie medzi krásnym pohorím Považský Inovec a priehradou Sĺňava v obci Sokolovce. Táto lokalita je ideálnym miestom, kde nájdu svoj nový domov ľudia túžiaci po pokojnom bývaní v blízkosti prírody. Výborná občianska vybavenosť, služby a 5 km vzdialené kúpeľné mesto Piešťany poskytujú výborné podmienky pre pohodlný život.

"Staviame domy, v ktorých by sme sami bývali a staviame len tam, kde by sme sami chceli žiť."

Cena od: 133 700,-EUR

Drevené montované domy sú vyrobené z prírodných materiálov, ekologicky a zdravotne nezávadných, spĺňajúcich všetky požiadavky zákazníka. - až 60 %-tnú úsporu nákladov na kúrenie

Vyberte si Vaše Nové Bývanie, kompletná ponuka: www.nasvejari.sk


Na Švejari po krásnom kraji

Lokalita Na Švejari sa nachádza na okraji obce Sokolovce a svoj názov dostala podľa historického nákladného bicykla, ktorý slúžil na prepravu rôznych tovarov. Bicykel využijete v tejto lokalite aj v súčasnosti, a to najmä na 13,5km dlhej cyklotrase okolo Sĺňavy, ktorá je súčasťou cyklomagistrály HC-TN